Kategóriák
- Akciók
- KEDVEZMÉNYEK, AJÁNLAT
- SZAKÜZLET, NYITVATARTÁS
- FŰTŐPANELSZŰRŐ
- NORVÉG fűtőpanelek
- ATLANTIC fűtőpanelek
- F19D - mobil, mech.term.
- F119D - fix lábbal,dugvillával
- F125D fali fűtőpanel
- F129D - kifutott!
- ALTIS ECOBOOST 2 WIFI
- SOLIUS fűtőpanel - 15%
- SOLIUS ECODOMO fűtőpanel
- SOLIUS LCD infra fűtőpanel
- SOLIUS WIFI infra fűtőpanel
- NIRVANA - infra + hőtárolás
- ATLANTIC RADIÁTOROK - rendelésre
- TÖRÖLKÖZŐSZÁRÍTÓ radiátorok
- THERMOR - fűtőtestek
- NOIROT fűtések
- BVF NYBRO WIFI fűtőpanel
- VIGO fűtések
- CLIMASTAR kerámia fűtőpanel
- TÖRÖLKÖZŐSZÁRÍTÓK
- FÜRDŐSZOBAI FŰTÉSEK
- INFRAPANELEK
- PADLÓFŰTÉS fűtőszőnyeg
- PADLÓFŰTÉS fűtőkábellel
- DEVI fűtőkábeles fűtések
- INFRA SÖTÉTSUGÁRZÓK
- INFRA HŐSUGÁRZÓK
- INFRAFŰTÉSEK - IPARI
- KÜLTÉRI FŰTÉS, FAGYVÉDELEM
- TERMOSZTÁTOK - VEZÉRLÉS
- ROVARCSAPDÁK
Infra fűtőfilm-P130/80 - 130W/m2 - 80 cm széles, karbonszálas
Kedves Látogatónk!
Az infra fűtőfilmeket kivezetjük a PHF kínálatából,
kérjük már ne rendeljenek!
Vékonyrétegű padlófűtésnek - melegburkolat, laminált parketta alá -,
a BVF L-PRO alumínium fűtőszőnyegét javasoljuk, mely teljesen elektroszmog-mentes padlófűtést biztosít, illetve a lerakása is egészen egyszerűvé válik az infrafilmes lerakáshoz képest.
Hasonlóan egyszerűen rakható, mint a normál elektromos fűtőszőnyeg, 100W/m2 teljesítményben kapható.
A LIKEWARM típus pedig 130W/m2 teljesítményben!
Amennyiben mégis infra fűtőfilmmel szeretnék megoldani a fűtésüket, kérjenek ajánlatot itt: ajanlat(kukac)futesprofi.hu (kivitelezést nem vállalunk!)
Teljesítmény: 130W/m2 - 80cm széles
A fűtőfilm sík felülete miatt kiválóan alkalmas pl. laminált parketta alá! Vizes helyiségbe nem rakható és közvetlenül szőnyeg alá sem!
Szabályozás:
Dupla szenzoros termosztát javasolt! Kérjük tekintse meg a kiegészítő termékeinknél!
Tulajdonságai:
- vékony, sík felület
- biztonságos, takarékos
- hosszú élettartam
- karbantartást nem igényel
A fűtőfilm 100%-ban alakítja át az elektromos energiát hőenergiává. A megtermelt hő közvetlenül a fűtendő területen oszlik el így hőveszteség nélkül melegít. Ezzel szemben a hagyományos fűtés a csőrendszeren és a kéményen át a megtermelt hő jelentős részét szabadba juttatja, elpazarolja.
A felső és az alsó légrétegek valamint a helyiség különböző pontjainak hőmérséklete csaknem azonos. Ez jelentős energia megtakarítást eredményez ugyanis hagyományos fűtés esetén felső légrétegek akár 10°C-al melegebbek lehetnek még a radiátortól távol eső pontokon jelentősen hidegebb van.
Gyors felfűtési idejénél fogva a tényleges fűtési idő megrövidül így az energiafogyasztás jelentősen csökken.
A fűtőfilmes padlófűtéssel ellátott helyiségben nincsenek a hagyományos padlófűtésre jellemző - szálló port okozó légáramlatok, a statikus elektromosság semlegesítődik, ami kifejezetten előnyös a gyermekek és a porallergiában szenvedők számára.
A termékből tetszőleges hosszúság rendelhető.
Rendeléskor kérjük vegye figyelembe, hogy lefektetett fűtőfilm csikkonként 4 db 12cm Bitumenes szigetelőre és 2db csatlakozó klipszre lesz szüksége.
Minimum rendelési mennyiség :5 fm